Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Sinoz Yüz Temizleme Jeli

0 183

Günlük yaşantımızda cildimizde yer alan birçok kir ve yağ sorunları görülür. Özellikle yüz temizliğimiz oldukça önemlidir. Her ortamda yüzümüzün apaçık ortada olduğundan yüz temizliği her kişi için büyük ölçüde önemlidir.

Yüz temizliği için başlıca sebeplerimiz bulunmaktadır. Örnek verecek olursak eğer, cildimizde yer alan birçok kir ve yap bulunur. Özellikle cilt sağlığımız için gözeneklerin açılması da gerekiyor. Cildimizde sivilceler, yağlar, bakteriler gibi birçok sorun yer alırken, cilt bakım ürünleri kullanmadan önce cildin tam anlamıyla temizlenmesi ve daha sonra cilt bakım ürünlerinin kullanması gerekiyor.

Ben kendim özellikle birçok cilt bakım ürünü kullanıyorum. Fakat bu cilt bakım ürünlerini kullanırken çoğu kişi cildiniz temizlemeden kullandığı için bu kremler veya ürünler cilt ile temasa geçemiyor. Çünkü birçok kir ve yağ tabakası deriye bakım ürününü ulaştırmayı engelliyor. Ben kendim ise ilk olarak yüzümü temizliyorum ve daha sonra cilt bakım ürünlerinden faydalanıyorum.

Bugün ise Sinoz Yüz Temizleme Jelini konumuza dahil etmek istiyorum. Bu ürünü tek sizler için değil bizzat kendim için de almak istedim. Çünkü yüzüme çok fazla önem veriyorum.

Sinoz Yüz Temizleme Jelini çok uzun bir süre kullanmadım aslında. Kısa süre kullanmama rağmen cildimi ciddi anlamda temizlediğini ve gözenekleri açıp nefes aldırdığını hissettim. Daha önceden cilt bakım ürünlerini kullanırken bana 1 fayda sağlarken, Sinoz Yüz Temizleme Jelini kullandıktan sonra çok daha fazla etki etmeye başladı. Bu bakımdan cilt bakımı ürünleri kullananlar mutlaka ilk önce Sinoz Yüz Temizleme Jelinden faydalan malılar.

Sinoz Yüz Temizleme Jeli Nedir?

Sinoz Yüz Temizleme Jeli, tüm kişilerin günlük hayattaki sorunlardan dolayı yüzünde yer alan birçok kiri ve yağı temizler. Ayrıca cildinizdeki bakteri oluşumunu engelleyerek cilt sağlığınızı korur. Bunun yanı sıra sivilce sorunlarında büyük oranda azalmanın meydana geldiği görülmüştür. İçerisinde yer alan salatalık özüyle cildi nemlendirir ve korur. Gözeneklerinizi açarak cildinize hava aldırır.

Sinoz Yüz Temizleme Jeli bütün cilt tipleriyle uyumludur. Hiçbir şekilde cildinize zarar vermek ve sabun gibi alkol gibi maddeler içeriğinde yoktur. Cildinizde derinlemesine bir temizlik yapar. Yüz temizleme jelini yatmadan önce bir kere kullanmanız uygundur.


Sinoz Yüz Temizleme Jeli Kullanımı!

Sinoz Yüz Temizleme Jelini kullanmaya başlamadan önce elinizi biraz ıslatın çok az daha sonra kurumasını bekleyin böyle tam nemli olacak şekile geldiğinde başlamanız daha iyi olacaktır. Jelden 2 fıs fıs avucunuza sıkıp güzelce ovuşturun. Ardından cildinize masaj yapar gibi 3-4 dk uygulama yapınız. Ardından biraz bekleyip durulamanız yeterli olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.