Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Sweat Mass ve Slim Korse

0 224

Sweat Mass ve Slim Korse

Bayanların dikkatine Sweat form korsenin ne olduğunu bugün sizlerle birlikte detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Oldukça etkileyici bir biçimde tasarlanmış olan korsenin etkilerini okuduğunuzda sizde hemen almak isteyeceksiniz. Bizlerde bu ürünü inceleyip sizlere bizzat yorumlarımızı sunmayı tercih ettik. Çok fazla farklı açıdan etki sunan son teknoloji ürünü Sweat mass ve slim korseyi bugün inceliyoruz.

Sweat masaj etkili korseyi kullanarak göbek, karın, basen ve bacak bölgesi gibi birçok bölgenin toparlanması ve daha sıkı olmasını sağlayan son teknoloji ürünü olduğunu belirtelim. Bu korse diğer korselere göre oldukça farklı. Sizlerinde mutlaka denemesi gerekiyor. Korse içerisinde yer alan mikro boncuklar sayesinde yavaşça kullanılan bölgede ısı artışının olduğu gözlemlenmiştir. Bu bakımdan giyildiği andan itibaren masaj yapmaya başlar. Masaj yapıldığından bölgede kan akışı oldukça hızlıdır. Böylelikle kalori yakımını yakından destekleyen bir ürün olarak evinizde bulundurabilirsiniz.

Sweat Harika Form!

Sweat mass ve slim korse’nin yapısı yani kumaşı üretilirken süper örgü teknolojisinden faydalanmıştır. Kumaş bölgeyi tam anlamıyla sıkılaştırır. Mikro seramik turmanlin boncukları ile yağ yakımında önmeli bir rol oynadığını belirtelim. Portakal kabuğuna benzer olan selülitler için gelen korse oldukça etkilidir. Sweat mass ve slim korse normal korselerden çok daha farklıdır. Bu bakımdan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ben ürünü aldım ve belli bir süre kullandım. Sonuca baktığımda kullanmış olduğum bölgenin sıkılaştığını sarkmaların azaldığını ve zayıfladığını fark ettim. Ciddi anlamda ürünün işe yaradığı gözle görülüyor.

Sweat Mass ve Slim

Sweat mass ve slim korse oldukça ince üretilmiştir. Bu bakımdan kişiyi rahatsız etmez ve içeriğinde kansorejen madde taşımaz. Bakterilere karşıda oldukça etkili olan ürün mantar oluşumuna da karşıdır. Nefes alabilen yapısıyla kişiyi rahatsız etmez ve her yerde kullanılabilir.

Mass&Slim Beden Ölçüleri

• S – 34/36 • M – 38/40 • L – 42/44 • XL – 46/48 • XXL – 48/50

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.