Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

BaByliss Pro Perfect Curl Otomatik Bukle Makinesi

0 120

Babyliss Pro Curl Perfect ile otomatik bir şekilde saçınıza bukleler yapabilirsiniz. Artık kuaföre gidip bukle yapmaya son. Evinizde kendiniz bukle yapabileceksiniz. Babyliss Pro Curl Perfect kolay kullanımıyla çok basit bir şekilde muhteşem dalgalar ve bukleler oluşturmanıza olanak sağlar.

Biz bayanların sürekli kuaföre gitmesi ciddi anlamda zahmetli ve bir o kadarda bütçeye zarar vermekte. Acil bir durum olduğunda kuaföre git kuaförden gel oldukça sıkıntılı bir durum. Şimdi ise hepimizin işini görecek otomatik saç kıvırma makinasını inceleyeceğiz.

Çok hızlı ve basit bir şekilde bukleler yapmanıza olanak sağlayan Babyliss Pro Curl Perfect tüm saç tipleriyle uyumlu çalışır ve çok fazla sık kıvrımdan hafif dalgalanmaya kadar istediğiniz şekilde ayar verebilirsiniz.

Babyliss Pro Curl Perfect Otomatik Saç Maşası Özellikleri:

Babyliss Pro Curl Perfect’de yumuşak ve hafif bukleler oluşturmak için seramik bukle bölümü yer alırken, birçok farklı dalga veya bukle türleri içinde sesli uyarı göstergesi yer almakta. 3 farklı ısı ayarı olan üründe 190 – 210 – 230 dereceye kadar ısı ayarı yer alırken, bekleme modu 20 dakika ve kapanma modu ise 60 dakika olarak geliyor.

Babyliss Pro Curl Perfect Kullanım Talimatları:

Mutlaka seçilen saçınızın 3cm’i geçmemesine dikkat ederek bu işe başlayınız. 3 farklı ısı ayarından kendinize uygun olanını seçiniz. İlk kez yapacaksanız en düşük ayardan başlayın. Eğer gerekliyse ısı ayarını arttırsınız.

190 °C hassas ve ince telli saçlar için, 210 °C normal saçlar için, 230 °C kalın telli saçlar için geliyor. Saç tutamınızı bukle bölümünden ne kadar uzun tutarsanız bukleniz o kadar güzel olur.

Sessiz Mod Nedir?

İstenirse eğer ayar düğmesi 0 olarak ayarlanır ve sesli uyarı pasif hale gelir. Bu bakımdan herşey sizin elinizde olacaktır. Dikkatli olmanız önem taşıyor çünkü sesli asistan artık kapalı durumdadır.

Paket İçeriği :

1 Adet Babyliss Curl Secret Pro Perfect Curl Mucizevi Otomatik Bukle Makinesi

1 adet İç Mekanizme Temizleme Aparatı

 

Biz kullandık ve memnun kaldık. Eminiz sizlerde artık kuaföre gitme ihtiyacı duymayacak ve ürünee vermiş olduğunuz parayı kısa süre içerisinde kuaföre gitmediğiniz paralarla çıkarabileceksiniz. Oldukça memnun kaldığımız ürünleri sizlere tavsiye eder ürün hakkında bilginiz varsa yorum yazarak diğer okuyuculara yardımcı olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.