Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Browns İpli Pratik Epilasyon Aleti

0 161

Vücudumuzda birçok istenmeyen tüy bulunuyor ve bu tüyleri jilet veya cımbız gibi araçlar ile aldığımızda kısa sürede çıkıyor ve daha sert bir yapıya sahip oluyor. Ağda işlemi ise oldukça eziyetli ve ağrılı bir işlem olarak biliniyor. Epilasyon işlemlerinde birçok yöntem bulunurken, kadınlar iple alma yöntemini çok fazla tercih etmektedir.

İp ile alma yöntemi çok uzun zamandan beri var olurken, aslında bu yöntem Çin’den dünyaya yayılmıştır. İple yapılan epilasyon işlemlerinde özellikle en kısa ve kalın tüyler bile kolaylıkla alınabiliyor. Böylelikle cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olması an meselesi.

BROWNS İpli Epilasyon Nedir?

Her ne kadar iple alma yöntemini övmüş olsak bile, bu yöntemi kullanmayı bilen veya tam anlamıyla bu işi yapabilen kişi sayısı çok az. Elinde ipi tam kullanamayanlar için başkasından yardım istemenize artık gerek yok. Çünkü karşınızda iple çalışan epilasyon aleti geliyor.

BROWNS İpli Epilasyon tamamen adaptöre bağlı çalışmakta ve çok uzun süre kullanım sunabilmektedir. Ürünün özelliklerine baktığımızda epilasyon işlemini kısa sürede sağladığı bir gerçek. Güvenle alır ve kesme ile koparma asla yapmaz. Bütün ciltlerde kullanılabilir.

Kullanılacak yerler oldukça fazladır. Dudak üzeri, çene, kaş üstü, yanak ve benzeri hassas yüz gibi birçok bölgede kullanılabilir.

Bunun yanı sıra iple tüy alma işlemi makyaj öncesi pürüzsüz ve temiz bir cildi ortaya çıkarır. Elbette kol ve bacakta yer alan kılları da güzel bir şekilde alabilirsiniz. BROWNS İpli Epilasyon aletini erkeklerde kullanabilir. Elmacık kemiği üzerinde yer alan kılları güzel bir şekilde temizleyebilirsiniz.

BROWNS İpli Epilasyon üzerinde yer alan ışık sistemiyle birlikte karanlıkta bile cildinizi aydınlatarak kolay bir kullanım sunar. İp aşırı hızlı şekilde döndüğünden hemen tüyleri yakalar ve kökünden çeker. Üründe bir kimyasal madde söz konusu olmadığından cilde bir zararı olmayacaktır. Yan etkisi söz konusu değildir. Deri ile teması güvenle yapılabilir.

Ürünün Kullanımı:

Pamuk ipliğinizden biraz kopartarak uygun alanlara takın ve vidaları sıkın. Uygulamak istediğiniz bölgeye az biraz pudra dökün ve cildin kurulandığına emin olun. Tüy alırken uzama yönünden ters tarafa doğru işlem yapılması önerilir. Hepsi bu kadar.

 

Paket İçeriği:

Epilasyon Aleti

Pamuk İpliği

Pudra

Adaptör

Kullanım Kılavuzu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.