Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Cep Isıtıcı

0 131

Daima elleri soğuk olanlar veya kansız denilen kişiler artık elleriniz üşümeyecek! Uzman kişiler tarafından özel üretimle kullanıcı karşısına gelen cep ısıtıcıyla birlikte artık üşümeye son.

Soğuk havalarda veya sabit bir iş ile meşgul kişilerin daima elleri soğuk olacaktır. Bu durum aslında kansızlıkla da ilişkilendirilmiş olsa bile birçok nedeni bulunmaktadır. Bugün ise internet ortamında birçok kişinin diline düşen son zamanların popüler ısıtıcısı cep ısıtıcı hakkında bazı incelemeler yapacağız.

Cep Isıtıcı Nedir, Nasıl Çalışır?

Cep ısıtıcı sihirli bir Jel gibidir. Soğuk havalarda veya kansızlık çeken insanları bir anda bu durumdan kurtarabilecek bir üründür. Çok kısa sürece sıcaklığını hissetmeye başlayacağınız bu ürünü sürekli yanınızda bulundurabilirsiniz. Cep ısıtıcı ürünü yürüyüş sırasında bile kullanılabilecek bir üründür. Pres yapmak için uygun olan ürünü üşüyen bölgenizde pres yapabilirsiniz. Tüm sevdiklerinizle kullanabileceğiniz ürün içerisinde bulunan metalin üzerine bastığınız an aktif edebilir ve çok kısa süre içerisinde ısınabilirsiniz.

Cep Isıtıcı Ölçüleri Nedir?

Cep boy kare: 11 cm x 11 cm
Cep boy kalp: 11 cm x 11 cm
Büyük boy (Bel/Sırt için) : 15 cm x 35 cm

Cep Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

 

Cep ısıtıcı kullanmak oldukça basittir. Kutusunda yer alan metal yuvarlağı eliniz yardımıyla çıtlatmanız yeterlidir. Metal çip katalizör görevi görecektir. Bu bakımdan jel katılaşacak ve sıcaklığı 30-40 derece sonrası yavaş bir şekilde düşecektir. Tam anlamıyla soğutulduğunda ise bütün kristaller jel halini alacağından 5 dk kadar kaynar suda ısıtmanız yeterlidir. Hiçbir şekilde yırtılma veya kesilme olmaz ise ve çip kırılmadığı sürece her an ısıtıcıyı kullanabilirsiniz.

Cep Isıtıcı Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

Ürünü kullandıktan sonra yeniden kaynatarak sıvı hale getirip kullanabilirsiniz. Fakat ürün kaynadıktan hemen sonra sıcak durumundayken metal pulu çıtlatmayınız. Ürün kargodan sonra katı halde olabilir. Bu durumda ürün bozuk değildir. Ürünü kaynatarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürünü kullandık ve ciddi anlamda işe yaradığını fark ettik. Sizlerde eğer bu ürünü kullandıysanız mutlaka yorum yapıp, diğer okuyucuları bilgi sahibi edebilirsiniz…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.