Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Derma Roller Titanyum Cilt Bakım ve Yenileme Sistemi

0 106

Cilt bakımı uzun yıllardır yapılmakta olup ciddi bir şekilde tüm kişiler için gerekli bir bakım türüdür. Cildimiz birçok sebepten dolayı yıpranmakta ve bu yıpranmalar ileride kırışıklık ve daha kötü bir cildin oluşmasına neden olmakta. Elbette bu gibi sorunlar daha fazla dallara ayrılıp bunlardan korunmanın yolları da bulunuyor.

Dermaroller Titanyum yapısıyla büyük beğeni kazanan cilt bakım ürünüdür. Titanyum olmasıyla cildinize alerjik etki asla göstermez. Titanyum iğne yapısıyla diğer iğnelere göre çok daha fazla güçlü ve körelmelere karşı çok daha dayanıklıdır.

Dermaroller Titanyum Nedir?

Naturaldoktor.com olarak ürünü incelememizde dönen bir başlık üzerinde mikro ve simetrik yerleştirilen tam 216 iğne yer alıyor. Birçok farklı amaçla kullanılabilecek bir ürün olduğu kesin. Ayrıca ürün cildinize zarar vermeden yaralarınızın iyileşmesine olanak sağlıyor. Cildinizde (kollajen, elastin ve hyalüronik asit üretimi) uyararak ve sivilce ile akne gibi izlerden morluklara ve sarkıklara kadar birçok iyileştirme sunabiliyor.

Ürünü incelememizde fark ettiğimiz bir nokta ve bir iki uzmanın yorumlarını ele aldığımızda ürün bir cm2’de tam 250 ile 400 adet mikro kanal açıyor. Vücudumuz ise bu kanalları yara olarak algılıyor ve bir yaraymış gibi iyileştirmeye çalışıyor. Böylelikle cilt yenileniyor ve tamir mekanizması sonuna kadar mücadele ediyor. O bölge baştan tasarlanmış oluyor.

 

Dermaroller Titanyum Kullanımı Nasıl?

İlk olarak yüz temizleme jeliniz ile temizleme yapın ve dermorolleri dik açı olacak şekilde 5 sefer geçiş yapıyoruz.  İlk önce + (artı) sonra X (yıldız) şeklini verecek şekilde uygulama alanında hafif bastırma yaparak gezdiriniz. Uygulamadan hemen sonra göz bakım kremi uygulayınız.

Diğer boyun selülit ve çatlak gibi yerlere aynı şekilde uygulayabilirsiniz ancak cildinizin temiz olduğuna dikkat ediniz.

Derma Roller Titanyum İğne Teknik Özellikleri

İğne Hammaddesi : Titanyum Alaşım

Disk Sayısı : 20 mm. tambur içinde 9 sıra

Toplam İğne Sayısı : 9 x 24 Toplam 216 iğne

Ambalaj Şekli : Özel steril ambalajın içerisinde İğne Koruyucu Başlığı ve Saklama Kutusu ile birlikte

İğne boyutu:0,75

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.