Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Diox Tea

0 723

Havaların ısınmasıyla beraber artık yazlık elbiselerimizi giymeye başladık ve psikolojik anlamda plajlara gitmeye bile korkar olduk. Bunun asıl sebebini hepimiz biliyoruz tabii ki fazla kilolarımız. Fazla kilolarımızdan biran önce kurtulmamız şart. Çünkü Pilajlara gittiğimizde veya tatil diyelim, psikolojik olarak rahat bir tatil geçiremeyeceğimizi biliyorum. Hem ben hem sizler fazla kilolarınızdan kurtulmanız için birçok yol denedik ama nafile.

Bugün ise internette yer alan birçok zayıflama çayından sonra Avrupa’da çok fazla olumlu yorum alan bir ürün dikkatimi çekti. Ciddi anlamda özellikle Avrupa’da yaşayan bir bayan arkadaşımın kullandım demesi beni ürünü almaya zorlamaya yetti bile.

İlk önce arkadaşıma sorduğumda ürünü kullandığında bir etkisi oldu mu yani zayıfladın mı diye sorduğumda bana ohooooo tabii ki de evet dedi. İşte bu cümleyi duyduğumda ben bittim 🙂 

Hemen sizler ve kendim için gidip tüm riski alarak Diox Tea detoks etkisi olan zayıflama çayını aldım. Öncelikle diğer çayların hepsini kafanızdan atın bu çay ciddi anlamda işe yarıyor çünkü.

Diox Tea zayıflama çayını tam 30 gün kadar kullandım. Öncelikle ben 1.68 boyundayım ve 75 kiloydum. Erkek olmadığım için bu kilo bana yakışmıyordu. Tatile gideceğim ama fazla kilolarım beni tıpkı sizde olduğu gibi korkutuyordu. Buna çözüm olması adına çayı düzenli olarak kullandım ve bir ay boyunca 10 Mayıs 2017’e kadar kullandım. Ciddi anlamda şuan böyle kısa bir sürede 9 kilo vermem beni bile şaşırttı. Elbette beraberinde biraz yürüyüşte yaptım veya spor diyelim.  Şuan 66 kilo civarındayım. 10 gün daha kullanıp bırakmayı düşünüyorum. Hedefim 60 kilo olmak.

Diox Tea Nedir?

Diox Tea, zayıflama çayıdır ve detoks etkisine sahiptir. Metabolizmanızı hızlandırır ve zayıflamanıza yardımcı olur. Böylelikle daha fazla enerji harcayan metabolizmanız sizi zayıflamaya götürecektir.

Diox Tea Kullanımı (Bizzat kendi kullandığım şekil)

 

Günde iki sefer yani sabah ve akşam yemeğinden 1- 1.5 saat önce aç karnına 1 adet  Diox sacheti 1 bardak sıcak suda tam anlamıyla çözülmesini bekleyelim ve içelim.

 

Özellikle şeker atmamanızı tavsiye ediyorum. Zaten doğal tatlandırıcılar var ilave şeker atmazsanız daha etkili olacaktır.

Çayın çok etkili sonuç vermesi için günde mutlaka bakın en az 2-3 litre su tüketimi yapın. Suyun zararı yoktur içebildiğiniz kadar için çok fazla abartmadan tabii ki.

Su için ama kola veya asitli meyve suları sakın içmeyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.