Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

El Sultan Tüy Dökücü

0 303

Çok uzun zamandır yurt dışı ve ülkemizde ciddi anlamda popülerlik kazanan El sultan karınca yumurtası yağı hakkında maalesef bazı yanlış açıklamalar bulunmakta. Her ne kadar bu açıklamalar uzman kişiler tarafından yeniden aktarılmak istense bile günümüzde El sultan karınca yumurtası yağı için birçok bilinmesi gereken bilgi henüz daha alıcıya aktarılmamış durumda.

Konuya gelecek olursak erkeklerin kıl yapısı bayanlara göre daha sert ve kalındır. Bu bakımdan bayanlarda kullanılan birçok ürün istenmeyen tüyler adına erkeklerde olumlu sonuç vermemekte. Tüm bunların önüne geçmek adına geçmişten gelen El sultan karınca yumurtası yağı kullanılmakta ve son zamanlarda bir hayli popüler olmuş durumda.

El sultan karınca yumurtası yağı, istenmeyen tüylerin incelmesi ve seyrelmesini desteklemek adına geliştirilen organik karınca yağıdır. Hatta kadınların en bilindik sorunu olan istenmeyen tüylerden bitkisel çözüm olarak gelen bu yağ tüylerinizin tam anlamıyla seyrelmesi ve zaman içerisinde yok olmasına kadar destek veriyor. Bundan böyle ağrı veya sızılı tüy dökme veya seyrelme ürünlerini kullanmanıza hiç gerek yok. Çoğu kadının ve erkeğin tercihi olan doğal olmak şartıyla gelen El sultan karınca yumurtası yağı sorunlarına çözüm olarak geliyor.

El sultan karınca yumurtası yağı nedir?

El sultan karınca yumurtası yağı iki şekilde kutudan çıkar. Birisi duş jeli diğeri ise yağ şeklindedir. İstemediğiniz tüylerden kurtulamk adına ürün çok uzun yıllar önceden bir sır olarak geliyor. İçerisinde karınca yumurtası yağı bulunan bu ürün özel formülüyle kıl köklerine etki ediyor ve seyrelmesine olanak sağlıyor. Ürün içerisinde hiçbir şekilde kimyasal bir bileşenin olmadığını belirtelim.
Ayrıca osmanlı döneminden gelen bu ürün zamanında kadınların ağda yaptıktan sonra bu ürünü kullandıkları biliniyor. O dönemlerde ağdadan sonra tüylerin çıkmasını geciktirdiği ve seyrettiği için kullandığı bir gerçek.

El sultan karınca yumurtası yağı nasıl kullanılır?

El sultan karınca yumurtası yağının kullanımı oldukça basittir. Tüylerinizi temizledikten sonra uygulayacağınız bölgeye yağı yedirerek uygulayın ve 4 seans kadar bir sürede seyrelme ve azalma olduğunu göreceksiniz. Tüyler artık 5 kat daha gecikerek çıkacaktır. Böylelikle istenmeyen tüyleriniz zaman içerisinde seyrelerek daha az çıkacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.