Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Elektronik Sensörlü Dik Duruş Korsesi

0 138

Elektronik Sensörlü Dik Duruş Korsesi hakkında internet ortamında çok fazla bir inceleme ve kullanıcı yorumu henüz bulunmuyordu. Ancak Avrupa bölgesinde çok fazla kullanım oranı olan bu korse hakkında yabancıların yorumlarını çevirdiğimizde oldukça güzel yorumların olduğunu fark ettik.

Elektronik Sensörlü Dik Duruş Korsesi uzman terapistler tarafından geliştirilen ve üretilen bir duruş bozukluğu korsesidir. Dik duruş korsesi tam olarak dik durmanızı sağlayacaktır. Sırtınıza takacağınız sensörlü duruş korsesi size doğru bir duruş ve kas hafızası sağlayacaktır.

Dik duruş korsesi tam olarak kürek kemiklerinizden kavrar ve bel üzerinde askılarla birleşir ve basit bir şekilde kullanılır. Oldukça küçük sensörlü bir cihaz üzerinde yer alır.

Dik Duruş Korsesini TV karşısında, yolda yürürken, bilgisayar başında, çalışırken, kısacası kambur duracağınız her yerde kullanabilir ve sağlık problemlerinden önde kalırsınız.

 

 

 

Elektronik Sensörlü Dik Duruş Korsesi Kullanımı!

Elektronik Sensörlü Dik Duruş Korsesi kullanımı çok basittir. Çok kısa sürede takılır ve günlük 20 dakika kullanmanız yeterli olacaktır. Günlük 20 dakikalık takmanın ardından 2-3 haftalık bir zaman içerisinde düşünmeden yani odaklanmadan dik durduğunuzu göreceksiniz. 4-5 hafta içerisinde ise kullanmanıza bile gerek kalmayacak. Çünkü vücudunuz ve zihniniz dik durmaya çoktan alışmış olacak.

Dik Duruş Uyarı Sistemi Nedir?

Dik duruş uyarı sistemi sensörü sizi uyaracaktır. Duruşunuzu bozduğunuzda kambur olduğunuzda bantlar sensörü tetikler ve siz duruşunuzu düzeltinceye dek titreme devam eder bir yandan da müzik eşlik edecektir.

Ayarlanabilir askılar, istediğiniz duruş için size cihazın duyarlılığını belirleme olanağı sağlar.Erkek veya kadın farketmez her tip vücuda uyar.

Ayarlanabilir askıları sayesinde her beden kişiye takılabilir.

Ürün 2 saat pilli çalışır. Piller ürün içerisinde gelecektir.

 

Dik duruş korsesini 3 farklı pozisyonda çalıştırabilirsiniz:

1-) Titreşimli uyarı.

2-) Sesli uyarı.

3-) Hem titreşim hem de sesli uyarı birlikte.

Ayrıca isterseniz OFF konumuna getirip tamamen kapatabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.