Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Episoft Tüy Dökücü Serum

0 294

Episoft Nedir?

Kısa süre önce tanımış olduğumuz episoft birçok özelliği bir arada barındırdığı yönünde iddialar ile karşılaşmaktayız. Özellikle son zamanlarda çoğu kişi tarafından çok fazla şekilde kullanılan bir ürün olduğunu öncelikle belirteyim. Ürünün resmi sitesinde kısa bir süre içerisinde sıkıntısız şekilde tüylerizden kurtulacağınız iddia edilmiş. Episoft tüy azaltıcı serum olarak bildiğimiz bu ürün tüy dökücü etkisiyle istenmeyen tüylerin artık çıkmamasına yardımcı oluyormuş. Bu bakımdan tatile gidecek veya bu tüyleri sorun edinmiş kişilerin şuan için göz bebeği olduğunu ve sürekli kullananlara başvurduklarını fark ettik.

Episoft tüy dökücü serumu hemen sipariş verdik ve ürün kısa süre içerisinde elimizin altına geldi. Ürünü hemen yüz bölgesinde kullandık. Biraz risk aldık aslında sizler için. Ürünü tam 2 seans kullanma şansımız oldu. Çünkü kızarıklık yaptığından yan etkisi olacağını düşündük. Bir sorun çıkmadı ancak 2 seans kullandık.

2 seans kullanımından sonra tüylerin yeniden çıktığı ancak daha ince bir şekilde çıktığı ciddi anlamda fark ediliyordu. Bu bakımdan ürünün tüyleri ortadan kaldırdığını görme şansımız olmasa bile incelttiğini artık biliyorduk.

Ürünü daha sonra diğer arkadaşımızın isteği üzerine hediye ederek kullanmasına olanak sağladık. Onun bize vermiş olduğu bilgilerde ise tüylerde azalma olduğu ve tüylerin inceldiğini bildirdi.

Episoft Çalışma Şekli?

Episoft tamamen bitkisel olan bir ürün olarak geliyor. Bu bakımdan vücut için kimyasal bir bileşen olmadığından zarar vereceğini pek düşünmüyoruz. İçerdiği bileşenlerin sayesinde kıl köklerinin içerisine inerek proteinleri parçalıyor ve tüylerin uzamasına engel oluyor.

 

Episoft Kullanımı

Episoft kullanımında en etkili çözüm düzenli kullanımdır. Düzgün seanslar uygulamanız size fayda sağlayacaktır. Avuç içerisine bir miktar dökerek uygulanacak bölgeye masaj yapmanız gerekiyor. Serumun uygulayacağınız bölgenin önceden temizlenmesi gerekiyor. Yani kıllarınızı temizledikten sonra masaj yaparak yediriniz. Oldukça basit kullanımı olan Episoft’u gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz.

Episoft kullananlar varsa yorum yaparak diğer okuyucularımıza bilgi verebilirler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.