Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Ervamatin saç losyonu

1 561

Ervamatin saç losyonu hakkında son zamanlarda çok fazla reklam görüyoruz ve bu reklamlar saç sorunu yaşayan kullanıcıların dikkatini çekmiş durumdayken ürün hakkında pek fazla gerçekçi bilgi ne yazık ki bulunmuyor. Naturaldoktor olarak ürünü alıp deneme fırsatını elde ettik. Ürün incelememizde kullanımı ve ciddi anlamda işe yarayıp yaramadığını konuşacağız. Siz de ervamatim saç losyonu hakkında neler düşündüğünüzü paylaşmak istemez misiniz?

Öncelikle Ervamatin saç losyonu hakkında satış sitesi içerisinde yer alan yorumlarda saç dökülmesini engellediğini ve saç tedavisinde olumlu sonuçlar gösterdiği iddia edilmiş. Örnek verecek olursak eğer  saç rejenerasyon, kepek, kellik, kırılgan ve kuru saçlar gibi bazı sorunların üstesinden geldiği iddia edilmiş durumda.

Peki Ervamatin Saç Losyonu Kimler Kullanmalı?

Ervamatin saç losyonunu her yaştan bayan ve erkeklerin kullanabileceği belirtilmiş durumda. Özellikle kellik ve kellik sıkıntılarının önüne geçtiği resmi sitede ifade edilmiş. Elbette ürünün içerisinde yer alan Amazon yağmur ormanlarında yer alan saf ve doğal maddeler bulunuyor. Bu bakımdan tamamen doğal bir ürün olduğunu belirtelim.

Ervamatin saç losyonu nedir?

Ervamatin saç losyonu içeriğinde Amazon yağmur ormanlarında yer alan saf ve doğal maddelerin bileşimi yer alıyor. Solüsyonda kılcal damaları uyaran floterapik bileşenler Amazon ormanlarından paket içerisine getirilmiş durumda. Saf içerik ile birlikte ürün bütün saçlara yardımcı bir ürün olarak geliyor. Özellikle belirtecek olursak  kepek, saç dökülmesi, saç derisi bakımı, yağlı saç ve saç yıpranması gibi sorunlar üzerinde denendiğinde tam etkili sonuç göstermiş durumda.

Bizlerde ürünü alıp denediğimizde olumlu sonuçları 14 gün sonra fark ettik. 14 Günün sonucunda saç dökülmesinin azaldığını ve kepeklenme sorununun artık ceket veya elbise üzerinde olmadığını fark ettik. Bu bakımdan diğer sorunları yaşayan kullanıcıların da düzenli kullanım sonrası olumlu sonuç göreceklerini düşünüyoruz.

Ervamatin Kullanımı;

Normal bir kişinin haftada 3 sefer saçlarını yıkması gerekir. Bu bakımdan haftada 3 avuç içerisine biraz ilave ederek kafa derinize yavaş bir şekilde 40 saniye kadar masaj işlemi uygulayın ve 5 dakika bekleyin. Bekleme işleminden sonra saçlarınızı durulayınız. Tüm işlem bu kadar ve basit.

 

1 yorum
  1. Mahmut yilmaz diyor ki

    Ervamatin losyonu 3 haftadir duzenli olarak kullaniyorum ve gercekten ise yariyor saclarimda gozle gorulur bir degisim basladi bile simdiden

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.