Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Finishing Touch YES Epilasyon Aleti

0 619

İstenmeyen tüyler çağımızın en büyük sorunu olup bir türlü bu sorunlarla tam olarak baş edebilmiş değiliz. İstenmeyen tüylerde lazer epilasyonlara gidip hastanelere veya güzellik salonlarına uygun bütçesi olmayan insanlar piyasada birçok krem kullanıyor veya uygun yollu epilasyon ürünü arıyor.

Her ne kadar uygun yollu epilasyon ürünü aramış olsa dahi işe yarayıp yaramadığı meçhuldü. Bu bakımdan kendimde kullandığım ve ürün hakkında ciddi anlamda bilgi sahibi olduğum Finishing Touch YES epilasyon ürününü sizlere bahsedeceğim.

Finishing Touch YES Nedir?

Normal epilasyon aletlerine son verecek olan Finishing Touch YES ile tanışma zamanı çoktan gelmiş. Avrupa’da çok fazla kullanımı yaygın olan bu ürün artık ülkemizde. Acısız ve uzun süreli kullanımı olan ürün oldukça etkileyici bir şekilde kutusundan çıkıyor.

Şu anda kullanılan epilatörler oldukça fazla acı gösterirken, aldığı tüyleri belli bir süre sonucunda geri çıkartarak oldukça üzücü bir durum ortaya çıkarıyordu. Finishing Touch YES ise acısız bir epilasyon sunarken çok fazla etkiyi de beraberinde getiriyor. Aldığı tüyler yaklaşık 1 ay kadar çıkmıyor. Ayrıca cildinize de zarar vermiyor. İki farklı başlık ile gelen ürünü istediğiniz bölgede gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Finishing Touch YES’i yüz epilasyonu olarak kullanabilirsiniz ve acı olmadığı için rahat bir kullanım hissiyatine girebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra koltuk altı epilasyonu için uygun olan ürün hassas koltuk atları için birebir gelir ve acı göstermez. Bacak epilasyonu en yaygın epilasyon türü olurken, bu bölgeceki epilasyon tıpkı lazer epilasyon gibidir. Çok uzun süre kıllarınız çıkmayacaktır.

Finishing Touch YES Hakkında Diğer Detaylar

Şarjlı kullanıma sahip olan ürün kablosuz şekilde rahat bir kullanım sunar. Bilgisayardan bile şarj etme olanağı mümkündür. Kullanıcıların yüzünü güldürür acı ve ağrı sunmaz. Ağda veya tıraş gibi değildir. Tahriş etmez. Tüyleriniz kalın çıkmaz ve sürekli incelir. Genç kızların bir numaralı tercihi olur ve kadınların zaten bildiği bir üründür. Tüy alma işlemi teninize değmeden başlamıyor. İki başlıklı üründe kısa başlık için mikro folyo başlık ve uzun tüyler için kesme başlığı yer alıyor. Erkekler veya bayanlar rahatlıkla kullanabilir.

Finishing Touch YES Lazer Epilatör

2 Farklı Başlık

Şarj Aleti

Şarj Kablosu

Temizleme Fırçası

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.