Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Fit Love Vücut Şekillendirici Korse ve Jel

0 233

Fit Love Vücut Şekillendirici Korse Hakkında

Şuan için konuşacak olursak piyasadaki en fazla reklam yapan korselerin başında Fit Love Korse yer alıyor. Fit Love Korse ve Fit Love jel olarak iki farklı şekilde ürün satışında bulunan marka oldukça tanınmış durumda. Korsenin mantığına gelirsek eğer, diğer korseler de olduğu gibi benzerlik gösterdiğini söyleyebiliriz.

Piyasada şuan için çok fazla korse yer alırken pahalı fiyatların olması kafa karıştırıcı. Baktığımız zaman 15 TL’den 500 TL’ye kadar görülmekte. Bugün ise Fit Love Korseyi inceleme zamanı geldiğini düşündük ve 2 haftadır kullanmış olduğumuz korseden size biraz detay vermek istedik.

Korseyi yaklaşık 2 hafta kadar kullandık ve ciddi şekilde elbiselerin altında giyilebileceğini belirteyim. Ürün rahatsız etmiyor ve çok fazla sıkma durumunda bulunmuyor. Bu bakımdan fit bir görünüme sahip olmanızı sağlayan korse için bizim gözlemlerimiz bu kadar oldu.

 

Fit Love Korse Şikayetleri

Ürünü diğer Avrupa bölgesinde ve ülkemizde yoğun bir araştırma yapmamızın üzerine çok az sayıda bir şikayet aldık. Şöyle ifade edecek olursak eğer yüzde doksan oranında memnuniyet var ancak yüzde on oranında fiyattan dolayı şikayetler görülüyor.

Fit Love Jel Kullanımı

Ürünün Jelini günde bir kere uyumadan önce kullanabilirsiniz. Bel, basen ve göbek bölgelerinize masaj yaparak sürebilirsiniz.  Kokusu güzel olduğundan rahatsız olmayacağınızı garanti edebiliriz.

Sizlerde eğer Fit Love Korse kullanıcıysanız mutlaka yorum yaparak diğer okuyucuları bilgilendirebilir siniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.