Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Fitball’s CLA (V-Caps yağ topu)

Fitball’s CLA Nedir Ve Nasıl Zayıflatır?

0 92

Fitball’s CLA jel toplar, normal besinlerde az bulunan Omega 6 doymamış yağ asididir. Kırmızı et, doğal süt, tereyağı, ve köy peynirlerinin içerisinde bulunur. Teknoloji geliştikçe yiyeceklerin uzun ömürlü olmasını sağlamak için bazı katkı maddeleri kullanılmaktadır. Fakat yiyeceklerin uzun süre bozulmadan saklanılması sağlanırken, içerisindeki besin değerlerinin kalitesini azaltarak sağlıksız beslenmeye sebebiyet vermektedir. Buna bir de dengesiz beslenme eklenince vücutta kilo problemleri meydana gelmektedir. Sağlıksız ve dengesiz beslenmek vücudun yağları depolamasına ve obeziteye neden olmaktadır. Fitball’s CLA ( Omega 6 doymamış yağ asidi ) yiyeceklerde az bulunan, vücudun yağları depolamasına izin vermeyen aynı zamanda vücutta depolanmış fazla yağların parçalanarak boşaltılmasını sağlar. vücuttaki fazla yağ yüzdesini düşürmenin yanı sıra karın bölgesindeki birikmiş fazla yağların erimesine yardımcı olur.Fitball’s CLA ( V-Caps ) yağ topu sayesinde vücuttaki fazla yağın depolanması engellenerek vücuttaki emilimi ve hazmı kolaylaştırarak hızlı bir şekilde etkisini gösterir. Ayrıca vücuttaki depolanmış, inatçı yağları parçalayarak, yağ depolarının boşaltılmasına yardımcı olur. Vücuttaki genel yağ dengesini düşürmeye yardımcı olurken kilo vermeyi sağlar.  Kilo verme esnasında vücut yorgun düşerek bağışıklık zayıflayabilir. Fakat ( Fitball’s CLA ) bu sorunu da sağladığı enerji ile ortadan kaldırarak vücuda enerji verir ve kilo verme esnasında vücudun dirençsiz kalmasını engeller. Sağladığı enerji ile açlık ve yorgunluk hissetmeden sağlıklı, kolay bir şekilde kilo vermeyi sağlar. Vücuttaki kasları destekleyerek kas oranının artmasına yardımcı olur. Fitball’s CLA zayıflama paketi içerisindeki ( Fitball’s tea ) ödem çayı ile vücudun hızlı bir şekilde kilo verirken vücutta doğal olarak oluşan ödemlerin atılmasını sağlayarak, kalıcı bir şekilde kilo verilmesini destekler. Fitball’s CLA kullanılırken sağlıklı bir şekilde beslenmeye dikkat edilmelidir. Ürünün içerisindeki kullanma talimatlarına uyulmalı ödem çayı ile birlikte tüketilmelidir. Fitball’s CLA garantili bir şekilde kilo kaybına yardımcı olacağı için jel kapsüller günde önerilen miktardan fazlası kullanılmamalıdır. Kullanıldığı takdirde vücut fazla kiloları attıktan sonra aşırı istemsiz kas gelişmesi yaşanır. Önerilen miktarda kullanılması sağlıklı bir şekilde vücudun dengesini koruyarak ideal kiloya inmesine yardımcı olur.

Fitball’s CLA Setinin İçerisinde Neler Vardır?

Fitball’s CLA Jel toplar ile birlikte Fitball’s ödem çayı

Fitball’s CLA kutu içerinde 30 adet jel toplar bulunur. (15 günlük kullanım içindir)

Günde iki tane  (sabah ve akşam ) tok karnına alınır.

Fitball’s ödem çayı paket içerisinde 15 sallama poşet çayı vardır. (15 günlük kullanım içindir)

Akşam yemeğinden yarım saat önce sıcak suda 10 dakika demlenmesini bekleyip tüketilir. Günde bir defa kullanılması yeterlidir.

Fitball’s CLA jel kapsüller ne işe yarar?

Vücutta biriken yağ kütlelerinin parçalanarak vücuttan atılmasını sağlar.

Metabolizmanın hızını artırarak sağlıklı bir şekilde kilo verilmesine yardımcı olur.

İnsülin direncini ayarlayarak açlık ve hissini ortadan kaldırır. Kolesterolü ve trigliseridleri düşürür.

Dengesiz beslenme yüzünden depolanan yağlara izin vermeyerek vücuttan atar.

Kilo kontrolünü dengeleyerek sağlıklı bir vücuda sahip olmanızı sağlar.

Kilo verirken, kas gelişimini destekler. Vücudun yiyeceklere verdiği alerjik tepkileri azaltır.

Fitball’s CLA ödem çayı ne işe yarar?

Vücuttaki yağların parçalanarak vücuttan atımı sırasında vücutta ödem meydana gelir. Fitball’s ödem çayı vücutta ödem birikmesini engellemeye yardımcı olur.

Vücutta şişkinliğin oluşmasını engelleyerek hazmı kolaylaştırır. Fittball’s ödem çayı Fitball’s CLA jel toplar ile beraber muhakkak kullanılmalıdır. Fitball’s CLA ile beraber kilo verilirken vücutta kilo vermeye bağlı ödem oluşabilir. Fitball’s ödem çayı kullanılarak ödem oluşması engellenmiş olur.

 

 

80%
Awesome
  • Design

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.