Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Flawless Yüz Epilasyon Cihazı

Flawless Yüz Epilasyon Aleti Orjinal Ürün Sipariş Sitesi

1 45

Flawless Yüz Epilasyon aleti hakkında bilgiler. Satın almak isteyenler için önemli açıklamalar. Yüzyıllardan beri süre gelen güzelleşme çabaları kadınlar için vazgeçilmez bir istektir.

Kadınların güzellik uğruna kuaförlerde harcadıkları zaman, çektikleri acı yadsınamaz ve apaçık bir gerçektir. Bakımlı, güzel görünme isteği birçok güzellik ürünü ve cihazın üretilmesine sebep olmaktadır. Aynı zamanda üretildiği gibi hızla kullanımını da beraberinde getirir. Doğrusu güzelleşmek uğruna sarf edilen çabalar hep güzel sonuçlara neden olmuş ve kadınların kendilerine olan güvenlerini iyi yönde etkilemiştir.

Dünyanın bir numarası olan Finishing Touch’ın ürettiği FLAWLESS (kusursuz) New York’ta 20 Mayıs’taki Lansmanda yılın ürünü olarak tanıtıldı. Yeni nesil kişisel yüz epilasyon cihazı Flawless’a sahip olmak artık çok kolay. Yüzdeki tüylerden %100’e kadar kurtulmanızı sağlayan Flawless yüz epilasyon cihazının (mikroskopik yüz epilasyon cihazının) üretiminde son teknoloji kullanılırken sıfır tahriş garantisi vererek sizi yüzünüzdeki tüylerinizden kurtarıyor. Uygulaması kolay, acısız, hafif dokunuşu sayesinde size mükemmel kolaylık oluşturur. Normal bilindik çözümlerden daha kolay sonuç almanızı sağlar.

Yüzünüze yapacağınız son dokunuş sayesinde bilindik ipli epilasyon ya da ağdalı yüz aldırma işlemlerini unutun. Ağdalı yüz aldırma işlemi yüzünü tahriş ederek, kızarıklıklara neden olur. Flawless yüz epilasyon aleti, kuaför salonlarına gitmeden, kimsenin yardımı olmadan, kendinizin kolayca uygulayabileceğiniz yüz epilasyon aletidir. Hafif tasarımı sayesinde yanınızda ya da makyaj çantanızda kolayca taşınabilen, yer kaplamayan, 18 Karat altın kaplamalı şık görünüşü ile estetik görünüme sahip ve dikkat çekicidir. İstediğiniz her yerde uygulayabilir, kısa sürede Flawless cihazıyla yüz epilasyon işinizi bitirirsiniz. İstenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulmanızı sağlar. Alman mühendislerinin ürettiği mükemmel teknoloji olan Flawless yüz epilasyon aleti sizlere pürüzsüz bir yüze sahip olma imkanı sağlayarak alerjiye neden olmaz.

Cilt hassasiyetlerini düşünerek tasarlanmıştır. Acil iş ve seyahatlerinizde, istediğiniz her yerde kullanıp kısa sürede istenmeyen yüz tüylerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Yer kaplamayan yapısı, şık görünüşü ve bir ruj büyüklüğündeki küçük boyutu ile inanılmaz ve mucizevi bir tasarımdır. Flawless mikroskopik epilasyon cihazınızı yanak, dudak üstü, alın bölgesi ve çene altında rahatlıkla kullanabilir, ultra hassas başlığı ile tüyleri kökünden alarak doğal ve pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz. Flawless mikroskopik epilasyon cihazı ile arındırılan bölgede yeni tüy oluşumu 4 kat daha geç başlar.

Flawless Yüz Epilasyon Cihazının Özellikleri:

 • Uyguladığınız yüz bölgenizde acı, kızarıklık ve tahriş oluşturmaz.
 • Eksiksiz epilasyon sağlar.
 • Özel olarak tasarlanmış LED ışığı ile en küçük tüylerinizden bile rahatça kurtulursunuz.
 • Gündelik kullanıma uygundur.
 • Derinlemesine temizleme imkanı sunarak ağda, jilet gibi eski bilindik yöntemlerden 8 KATdaha etkili sonuç verir.
 • Cildinize hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur.Flawless yüz epilasyon cihazını kullanımı hassas ciltler için herhangi bir tahriş ya da kızarıklılığa neden olur mu?

  Flawless yüz epilasyon cihazı normal ciltler yanında hassas ciltlere sahip olan kişiler için de cildin hassas yüzeyine değmeden kullanılan bölgedeki tüyleri temizler. Hassas ciltlerde tahriş ve kızarıklık oluşturmaz. Anında pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar.

  Flawless yüz epilasyon cihazını tüylerimi alırken nasıl kullanmalıyım?

Flawless yüz epilasyon cihazını kurtulmak istediğiniz tüylerinizin olduğu bölgeye küçük daireler çizer gibi yaparak kullanabilirsiniz. Böylelikle en ufak tüylerinizden bile kurtulmuş olursunuz. Ayrıca kısa tüylerin görünümünü kolaylaştırmak için LED ışık özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Flawless yüz epilasyon cihazı güç kaynağını nereden sağlamaktadır?

Flawless yüz epilasyon cihazı güç kaynağını kablolu cihazlara gerek kalmadan pil ile sağlar. Cihaz kumanda pili ile çalıştığından pilinin bitmesi durumunda kolaylıkla pili değiştirilebilir ve kullanılmaya devam edilebilir.

1 yorum
 1. Zehra Diyetisyen diyor ki

  Ürün hakkında merak edilen tüm sorularınızı bu bölüm altında ki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.