Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Hairjen Tüy Azaltıcı Nano Teknolojik Epilasyon Solüsyonu

0 118

Bu yazımızda istenmeyen tüylerden sıkılanlar veya artık bir dert haline getiren kullanıcılar için son dönemlerde reklamlarını çok fazla gördüğümüz harijen tüy dökücü ve azaltıcı hakkında konuşacağız. Öncelikle yazımızda Hairjen nedir ve tüy dökücü veya azaltıcı etkisi hakkında konuşacağız.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için çoğumuz birçok yöntem arayışı içerisine girmiş ve bu yöntemlerden çoğunu denememize rağmen etkili bir sonuç maalesef görememiş durumdayız. Tüylerden kurtulmanın en etkili yolu lazer ile kökünden kurtulmak oluyor ancak fiyat bakımından oldukça yüksek olduğundan ne yazık ki çoğumuz bu yöntemleri kullanamıyoruz.

Daha ucuz yöntemlerden olan krem veya sprey gibi ürünleri kullanmaya yönelmiş olsak bile çoğu ya orijinal ürün değil yada işe yaramayan ürünlerden kaynaklı oluyor. Son zamanlarda internette raslatmış olduğumuz ve reklamlarını çok sık gördüğümüz hairjen hakkında bugün bir inceleme yapıyoruz.

Hairjen Nedir?

Hairjen tüy dökücü ve azaltıcı bir üründür. Kullanımı oldukça basit olan bu ürün hemen hemen herkeste kullanılabilir. İnternette reklamlarına rast geldiğimiz ürünü gördüğümüzde hemen alıp deneme fırsatımız oldu. Tam anlamıyla reklamlarında tüylere savaş aştığı söylenen ürünü denedik ve tam 28 gün bu ürün hakkında incelemeyi sizler için yaptık.

Nano teknolojiyle üretilen bu ürün tüyleri inceltmiyor tamamen yok ediyor şeklinde yorumlardan sonra kullandık ve 28 gün sonra ciddi anlamda ürünün işe yaradığını fark ettik. Erkek veya bayanların her bölgesinde kullanabileceği hairjen tüy yok edici sprey aslında ilk başta inceltme yaptığı dikkatimi çekti. Her ne kadar inceltmiyor desede inceltti ve 28 günün sonunda tamamen tek tük yerlerde çıktığını fark ettim. Yani bir bölgede 1000 kök varsa mesela, 800’e yakını artık yok gibi.

 

 

Hairjen tüy yok edici solüsyonunun kullanımı ne şekli:

Böyle bir ürünün nasıl kullanıldığı hakkında bizlerde en başta merak ettik ve bir zorluğu var mı diye güzel bir araştırma yaptık. Hairjen sprey ciddi anlamda epilasyon yöntemi uyguluyor. İlk başta bölgedeki tüyleri kılları tamamen temizleyin, ardından temizlenen bölgeye solüsyonu güzelce yedirin ve 5 dakika kadar masaj yapın. İşlem bu kadar ve basit.

Masaj işlemi bitti an 5 dakika kadar daha bekleyin ve ardından bol su ile yıkmanız gereklidir. Kıllar çıktıkça bu işlem bir kaç sefer tekrarlanacaktır. Hepsi bu kadar.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.