Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Jobo Bileklik Şarj Kablosu ve Power Bank

0 149

Günümüz teknolojisi her ne kadar gelişmiş olsa bile, akıllı telefon kullanıcıları henüz tam anlamıyla rahat bir kullanım sergileyemiyorlar. Bunun asıl sebebi ise kullanmış olduğumuz akıllı telefonların batarya kapasitesi oluyor. Çok çabuk biten pil ömürleri kullanıcıyı her dakika bir priz arama veya şarj aleti arama sıkıntısına atıyor. Artık şarj aleti aramaya veya unutmaya son.

Şarj Aletini Unutmaya Son!

Akıllı telefon üreticilerini burada elbette suçlamak pekte doğru olmayacaktır. Sonuçta akıllı telefon boyutlarını küçültmek ve bir yandan da batarya kapasitesini yükseltmek şuan için pek mümkün değil. Belki bir kaç yıl sonra ciddi şekilde küçük boyutlu ancak yüksek kapasiteli telefonlar üretilirse ciddi şekilde akıllı telefon kullanımları daha rahat bir şekilde gerçekleşecek.

Bugün ise akıllı telefonlarınızı ayaktayken, gezerken, çalışırken, havada veya karada her yerde şarj edebileceğiniz bir nevi yedek şarj sunan üründen bahsedeceğim.

Kablo Bileklik ve Power Bank Bir Arada!

Öncelikle ürün ikiye ayrılıyor. İlk olarak şarj aleti unutmaya artık son vereceğinizi belirteyim. Jobo Bileklik Şarj Kablosu adında gelen ilk ürün, kullanıcının bileğine bir bileklik olarak geliyor. Bu sayede her zaman bileğinizde olan bu bileklikle beraber nerede olursanız olun hem süsünüz hem de şarj kablonuz olacak.

Şarj kablosu bilekliğinin yanı sıra ikinci ürün olan Jobbo power bank yani yedek şarj ile herhangi bir güce sahip olmadan yedek deponuzu bilekliğiniz de yer alan kabloyla birleştirip akıllı telefonunuzu şarj edebileceksiniz.

Ben ürünü geçen hafta aldım ve halen kolumda. Ciddi anlamda artık evden çıkarken şarj adaptörü kablo vs aramıyorum. Çünkü alıştım kolumda olduğundan rahat rahat her an çıkıp başka yere gidebiliyorum. Ayrıca 5 adet aldığımdan 1 adet power bank hediye edildi.

Powerbank 2600mAh olduğundan cihaz türünüze göre 1 sefer veya 1.5 sefer ek şarj edebiliyor. Ürünü aldığınızda Android ve iOS kablosu gönderilmektedir. Bu bakımdan ek kablo almanıza hiç gerek kalmayacak. Bileklik özellikle birçok renk seçeneği sunduğundan ciddi anlamda hem erkek hem de bayanlara hitap ederek geliyor.

Ben ürünü aldım sizler için denedim ve kendimde açıkçası memnun kaldım. Sizlerden de kullanan varsa yorum yapsın ki diğer okuyucular faydalansın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.