Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Magic Bag Sihirli Çanta

MagicBag Sihirli Çanta Nedir ? Nasıl Satın Alabilirim ?

0 88

Magic bag

Çoğumuz seyahat ve yolculuklarda değerli eşyalarımızı yanımızda bulundururken hırsızlıklara karşı cüzdan, telefon ve elektronik cihazlarımızı korumak için dikkatli olmaya çalışırız. Çoğu zaman sırt çantası kullanarak rahat bir şekilde dolaşmayı tercih ederiz. Fakat sırt çantası çoğunlukla hırsızların hedefi haline gelerek bizler fark etmeden, cüzdan ve değerli eşyalarımız sırt çantamızdan çalınabilir. Bu sebeple kalabalık ortamlarda metroya veya otobüse binerken sırt çantamızı gözümüzün önünde bulundurur, cüzdan ve eşyalarımızı hırsızlıklara karşı korumaya çalışırız. Magic bag hızsızlıkları önleyen özel tasarımı ile fermuar ve ceplerin fark edilmesine engel olacak şekilde üretilmiştir. Fermuar polyester kumaş ile kamufle edilerek fermuarın gizlenilmesi ve fark edilmemesi sağlanmıştır. Özel eşyaların %100 korunmasına ve güvenli bir şekilde yolculuk edilmesine yardımcı olur.

Magic bag’in özellikleri nelerdir?

Magic  bag hırsızlıklara karşı eşyalarınızın güvende olmasını sağlar iken gizli cep ve bölmeleriyle cüzdan ve özel eşyalarınızı rahatlıkla yanınızda taşımanıza yardımcı olur.  Magic bag 1. Sınıf malzeme ve su geçirmez polyester kumaştan üretilmiştir. Böylece elektronik cihaz ve önemli evraklarınızı yağmurlu havalarda koruyarak ıslanmasına engel olur. Modern ve tasarım harikası bir çanta olmasının yanı sıra siz fark etmeden hiç kimsenin eşyalarınıza dokunmasına fırsat vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Geniş iç hacmi ile eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz, laptop, tablet pc ve diğer cihazlarınız için tasarlanmış bölmeleriyle cihazlarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz yeni nesil sırt çantasıdır. 180 derece açılabilen gizli fermuarı ile eşyalarınıza kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı olur. Dışarıdan bakıldığı zaman çanta yüzeyinde fermuar ve cepler hiçbir şekilde fark edilmez. Ayrıca Magic bag de telefon ve elektronik cihazlarınızı şarj edebilmek için USB soketi mevcuttur. Powerbank ve USB kablosunu kolayca yerleştirerek istediğiniz zaman cihazlarınızı şarj edebilir, şarj problemi yaşamadan cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Çanta üzerinde bulunan reflektörler sayesinde gece rahatlıkla fark edilmenizi sağlar. Bu reflektörler trafik ışıklarını yansıtarak 100 metreden fark edilmenize yardımcı olur. Çantanın arka yüzünde bulunan gizli ceplerine cüzdanınızı, telefonunuzu ve kartlarınızı yerleştirerek istediğiniz anda çantayı çıkarmadan elinizin altında olan cüzdan, telefon ve kartlarınıza ulaşabilir, işiniz bittikten sonra gizli ceplerine kolay bir şekilde geri koyabilirsiniz. Ayrıca yolculuk ve seyahatlerinizde magic bag’in sırtınızda olmadığı anlarda bavulunuza entegre edilebilen kemerini kullanarak Magic bag’i bavulunuza zorlanmadan entegre edebilir, bavulunuz ile birlikte kolayca taşıyabilirsiniz. Böylece yolculuğunuzu yorulmadan rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Magic bag ile tüm eşya ve cihazlarınızı elinizin altında güvenle bulundurabilir, USB soketi sayesinde powerbank kullanarak, telefon ve diğer cihazlarınızı anında şarj edebilirsiniz.

Magic Bag Su Geçirmez

Yağmurlu havalarda su geçirmez özelliğinden faydalanıp, cihaz ve evraklarınızı yanınızda güvenle taşıyabilir, özel tasarlanmış 180 derece açılabilen fermuar sistemi ile evraklarınızı rahatlıkla yerleştirebilir, istediğiniz anda evraklarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Trafik ışıklarını yansıtan reflektörleri sayesinde 100 metreden fark edilebilir, gece güvenli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Beş farklı renginden birini seçip size uygun 3 modelden birini kullanarak tarzınızı yansıtabilir, suya ve ısıya dayanıklı malzemesi sayesinde elektronik cihazlarınızı güvenle yanınızda bulundurabilirsiniz.

Yıpranmaz ve yırtılmaz dayanıklı malzemesi ile evde, okulda, işte, gezilerde ve diğer aktivitelerinizde rahatlıkla kullanabilir, geniş iç hacmi ve cihazlarınıza göre tasarlanmış bölmelerini kullanarak düzenli bir şekilde eşyalarınızı ve cihazlarınızı bir arada güvenle taşıyabilirsiniz.

Hırsızlıkları önleyen tasarımı sayesinde cihazlarınızı güvenle yanınızda bulundurabilir, istediğiniz yere rahatlıkla götürebilirsiniz.

Magic bag sırtınızdayken gizli yan ceplerini kullanarak kart ve cüzdanınıza anında ulaşabilir, otobüs ve tramvay yolculuklarını hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.