Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Nose Up Burun Düzeltici

0 213

Noseu Up ile burnunuz kolay ve hiçbir ağrı olmadan ameliyat ortamına girmeden ciddi şekilde güzel bir görünüme kavuşur. Noseup burnunuzu şekillendirir ve burun ucunuzu zamanla kaldırır. Noseup burnunuzu inceltmekle kalmaz, köprü kısmını kalkık gösterir.

Noseu Up için birçok soru geliyor. Hangi burunlarda kullanılır gibisinden. Biz bu soruya kullananlar üzerinden cevap vermeyi tercih ettik. Büyük burunlu, Burun eğriliği olanlar, tombul buruna sahip olanlar, sağa sola eğiklik gibi sorunlar yaşayanlar Nose Up kullanabilirler.

Nose Up Nasıl Kullanılır?

Noseu Up kullanmak çok basittir. Tek yapmanız gereken, burnunuza takıp 30 dakika kullanmak olacaktır. Tam 1 ay içerisinde her geçen gün burnunuz daha güzel bir görünüme kavuşacaktır. Noseu Up ABD’de bestseller olmuş birçok satış kanalında çok uzun zamandır yer almış ve satış rakamları oldukça yüksektir. Nouse UP artık ülkemizde de satışa çıkmış ve ürün hakkında birçok yorum bulunmaktadır.

Nose Up ameliyat ortamını sevmeyenler için geliyor. Artık burnunuzu evde şekillendirip kaldıra bileceksiniz. Burun yüzün aynası olduğundan çok fazla dikkat çeker, bozuk burunlar kişilerin sosyal ortamda alaycı olmasına neden olabilir.

Çoğu kişi burun estetiği için tonlarca para veremezken, diğer kişiler ise korkudan dolayı burun ameliyatı olamıyor. Her 30 dakika kullanımda daha iyi sonuçlar görülmektedir. Bu bakımdan 1 ay sonra fark tam olarak belli olacaktır.

İnce ve Dik şekilde görünüm isteyen herkes kullanabilir. ABS sağlıklı plastikten üretilen ürün orijinal şekilde satın alınmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.