Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Ses Yükseltici İşitme Cihazı Listen Up

0 185

Günümüzde çoğu kişi ses duyma sorunuyla karşı karşıya kalmış durumda. Peki bu duyma sorunları karşısında ne yapılabilir ki? Aslında cerrahi operasyon bu sorunda pek faydalı olamıyor. Çoğu hastaya zaten cerrahi operasyon bile yapılmıyor. Tek söylenen ise işitme cihazı kullanması. Ancak işitme cihazları bile bazen yetersiz oluyor.

Tüm bu sorunları ele aldığımızda ülkemizde çok fazla tanınmayan ancak yurt dışında bir hayli popüler olan Listen Up cihazını beraber inceleyeceğiz.

Listen Up ile duyma seviyenizi çok daha fazla arttıra bileceksiniz. Boyutuyla bir kredi kartından daha küçük olan bu ürün en hafif ve sessizde olan uzak sesleri sizin sanki kulağınızın içinden konuşmuşçasına ulaştıracaktır.

Listen Up Özellikleri

 

Listen Up ürünüyle TV sesini kısabilir ve duymaya devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra evinizde çok yüksek sesle müzik dinleyen insanlarla aranızdaki sorunu basit bir şekilde halleder. Ürünü kullandığınızda müziğin sesi çok veya düşük olmasını tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Listen Up ürününü dışarıya veya pikniğe gittiğinizde kullanmanız doğada daha önceden kaçırdığınız sesleri duymanıza bile olanak sağlar. Listen up uzaktaki sesleri bile duyurabildiğinden anne ve babaların da tercihi olmaktadır.

 

 

Listen Up Kullanımı:

İlk olarak ürünü kullanmadan önce kulaklıkları kulağınıza takmanız gerekiyor. Ürün kendi kulaklığından gelen sesi alıp yükseltecek ve sinyal sesi şeklinde bir ses verecektir. Ürün bu bakımdan oldukça şaşırtıcı bir üründür.

Ardından cihazı kulağınıza yerleştirdikten sonra çevirmeli düğmesiyle yavaş yavaş sesini açıp kısabilirsiniz.

Paket İçeriği:

1 Adet Listen-Up Ses Yükseltici

1 Adet Listen-Up Kulaklık

2 Adet Kalem Pil

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.