Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Sinoz Beyazlatıcı Krem

0 186

Sinoz Beyazlatıcı Krem Nedir?

Sinoz Beyazlatıcı Krem Nedir? Cilt kararlamaları çoğu insanda görülebilen bir sıkıntıdır. Bu sorun hem fiziken görüntü sorunlarına hem de psikolojik anlamda insanları zor duruma sokabilir. Bu bakımdan kişiden kişiye göre değişiklik gösteren bir çok cilt kararması görülebilir. Kimisinin koltuk altında bu kararma olurken, kimisinin genital bölgesinde olur.

Kararma sıkıntıları elbette epilasyon, ağda, horman sıkıntıları ve dış etkenlere karşı oldukça zayıf olduğundan her insanda görülebilir. Ayrıca daha fazla örnek verecek olursak eğer, dirsek veya diz kararnaması. Ayrıca bikini bölgesinde ki kararmalar en çok görülen kararmalardır.

Elbette bu siyahlaşma veya kararma sorunları hem erkeği hemde bayanları beraber etkileyen bir sıkıntıdır. Özellikle yaz aylarında ve cinsel birleşmelerde kişileri zor duruma sokacak olan bu kararmalar için estetiksel olarak çözümler bulmak kolay olmuş olsa bile, tonlarca para ödemek her kişiye uygun olmadığından daha ucuz ve kolay yollu yöntemler bulunmuştur.

Cilt kararması sıkıntısı için bizzat kendi dirseğimde olan kararmalar için de uzun bir süre araştırma yaptım ve bu sorunu çözebilecek bir ürün sonunda buldum. Sinoz Beyazlatıcı Kremi duyar duymaz gidip hem kendim için hemde sizler için alıp denemek istedim.

Tam 14 gün yani 2 hafta kadar bir süre denedim. Denemelerimin sonucunda ciddi anlamda kararan bölgenin diğer açık bölgeler gibi kendi doğal rengine kavuştuğunu, ve kararmanın daha olmadığını gördüm. 14 gün devamlı kullanıp tamamen geçmesi için hergün uyguladım. Şimdi ise tamamen temiz bir cilde sahibim. Denemlerim olumlu sonuç vererek beni mutlu ettiğini söyleyebilirim.

Ayrıca hassas bölgeleriniz için tamamen doğal bir ürün olduğundan yan etkisi yoktu. Bu bakımdan tüm kararan bölgelerde kullanılabilir.

Peki bu kararmalara neden olan sebep nedir? İşte bu sorunu araştıracak olursak eğer, erkeklerin tıraş etmelerinin sonucunda koltuk altı veya diğer bölgelerdeki kıllar daha fazla kalınlaştığından deri altında kısayken bile görülebilir. Böylece renk düzensizliği görülebiliyor. Bunun yanı sıra çok fazla sürtünme kararmaya neden olur. Buna örnek verecek olursak eğer tıraş sırasında ki sürtünme cilt renginde bir düzensizliğe neden olmaktadır.

Ayrıca hormon değişiklikleri gibi bazı dengeler bozulduğundan vücutta melanin üretimi artar buda lekelenmeye yol açar. Bakteriler ise en büyük etkendir. Bakterilerin olduğu yer beyazlamaz ve daha fazla kararma gösterir. Koltuk altı gibi ortamlar terlediğinde mikroorganizmalara yol açar ve kararmalara çok fazla yatkındır.

Genital bölgeler ise uzmanların açıklamasına göre terlemeden dolayı kararmaların ortaya çıkmasına bağlanmıştır.

Ben denedim ve memnun kaldım. Sizlerinde denemesini tavsiye ederken, ürünün başka kullananlar varsa mutlaka yorum yapmalılar ki, diğer okuyucularımızda faydalansın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.