Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi

0 158

Her bayanda ve erkekte özellikle yaşın otuzu devirmesinden sonra çok sık görülen ve zamanla daha fazla artış gösteren göz çevresindeki kırışıklıklar ciddi anlamda morel bozucu olabiliyor. Göz çevresinde özellikle görülen kırışıklık, morluklar ve halka ile göz altı torbalanmaları genellikle her kişide görülen bir rahatsızlıktır.

Fakat bu kırışıklıkları gidermek adına birçok yöntem mevcuttur. Daha önceki buna benzer sorunlarda da belirttiğim gibi estetiksel cerrahi işlemler bu işlerle uzun süreli güzellik sunuyor. Fakat ciddi anlamda ağrılı ve tonlarca para dökmek gerektiğinden her bütçeye uygun olduğu söylenemez.

Daha pratik bir yöntem olan krem yöntemiyle bu işi çözebilen veya üstesinden gelen bazı ürünler mevcut. Bugün inceleyeceğimiz krem ise Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi oluyor. Bu kremi tam 2 hafta kadar kullandım. Kullanmalarımın sonucunda ilk önce belirteyim ki, göz altı torbam vardı. Göz çevresinde kırışıklıklar da vardı. Başka bir sorunum yoktu. Kremi 2 hafta kadar kullanma sonucunda gelişmelerim ise şu şekildeydi.

İki hafta sonucunda göz altı torbalarım ciddi anlamda yok olmuş gibiydi. Yani nasıl desem tam anlamıyla kaybolmamıştı ancak çok yakından baktığımda fark edebiliyordum. Normal bir mesafeden görülmesi çok zordu. Kırışıklıklar ise ciddi anlamda azalmış ve kalın olan çizgilerin inceldiğini fark ettim. Bu bakımdan uzun süreli kullanım ve düzenli kullanım uygulanırsa çok daha etkili sonuçlar görülebilir.

Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi Nedir?

Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi çok hassas ve ince yapıda olan göz çevresi için birebir üretilmiş olan bir üründür. Göz çevresinde oluşan kaz ayakları, kırışıklar, göz altı tobalanmaları gibi birçok sorunu iyileştirmek için kullanılır. Ayrıca diğer göz çevresi sorunlarında cilt bakımından kullanılmasında olumlu sonuçlar görülmektedir. Ürün göz çevresini bekleyerek kişinin bir nevi cilt bakımını yapmasını sağlamakla görevlidir.

Göz çevresinde görülen kırışıklar ciddi anlamda yaş ilerledikçe ortaya çıkmakta ve mimiklerden kaynaklanmaktadır. Hatta bayanların mimik kaslarının kuvvetli olmasından bu kırışıklıklar daha fazla görülebiliyor. Ayrıca bir diğer unsur ise yeterli beslenmeme, su eksikliği, güneş ışınlarında çok fazla kalma, sigara kullanma ve bunun gibi birçok nedenden kaynaklanmaktadır.

Göz çevresi kırışıklıkları, genellikle ilerleyen yaşlarda artmakdır ve temel sebebi mimiklerdir. Özellikle bayanların mimik kaslarının kuvvetli oluşu bu kırışıklıkların artmasına sebep olmaktadır. İyi beslenmemek, yeterli miktarda su içmemek, güneş ışınlarına (Ultra-viyole ışınlara) aşırı derecede maruz kalmak,sigara kullanmak veya sigara dumanı bulunan ortamlarda kalmak, cilt üzerindeki makyajı temizlemeden yatmak kaz ayağı kırışıklıklarının artmasına yol açacaktır.

Göz Çevresi Morlukları Neden Olur!

Göz çevresinde morluklar aslında üç farklı şekilde meydana gelir. İlk olarak göz çevresindeki kahverengi renk sunan pigmentin artmasıdır. Diğer sebep ise göz altında yer alan derinin incelmesi veya ince olmasından dolayı damarlardaki kanın dışarıdan görülmesidir. Son sebep ise yaşlanmaya bağlı görülen deri sarkmasından meydana gelen gölgelenmedir. Çevresel etmenlere baktığımızda ise yorgunluk, uykusuzluk, dengesiz beslenme ve aşırı güneş buna neden olabilir.

Sinoz Göz Çevresi Kremi Kullanımı Nasıl?

1.Aşama

Sinoz Göz Çevresi Kremini sabah ve akşam olacak şekilde iki sefer az miktarda temizlemiş olduğunuz bölgeye sürün.

2.Aşama

Göz çevresine uygulamış olduğunuz kremi şakaklara doğru uzanan bölgeye ufak dokunuşlar yapacak şekilde yedirmeniz gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.