Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Sinoz Güneş Koruyucu Krem

0 138

Güneşe karşı ciddi anlamda erkek ve bayan ciltleri bazı zamanlar büyük sorunlar ile mücadele etmek zorunda kalabiliyor. Bu gibi durumlarda genelde kişilerde yanıklar ve belli bir süre sızı çektikleri görülüyor. Bu gibi durumların önüne geçmek için ise güneş kremleri kullanmak en doğru seçim olacaktır.

Hem erkeklerin hem de bayanların ister yaz ister kış aylarında güneşin zararlı ışınları altında tam anlamıyla korumasız oldukları bir gerçek. Güneşin göndermiş olduğu UVA ve UVB ışınlarına karşılık önlem alınmadığı taktirde ciltlerde güneş lekesi olarak adlandırılan kahverengi lekeler görülmeye başlar. Bunun yanı sıra beraberinde güneşle alakalı cilt kuruluğu ve kırışmalar gibi elastik kaybolmaları meydana gelir.

Bu bakımdan Sinoz Güneş Koruyucu Kremi hem kendimde hem de sizleri bilgilendirmek adına belli bir süredir kullanıyorum. Kullandığım zaman içerisinde belli başlı değişikliklere şahit oldum.  Sinoz Güneş Koruyucu Kremini sürekli tatile giden biri olarak yaz ve kış aylarında sıcak plajlarda oldukça sık kullandım ve ne kararma meydana geldi. Nede cilt lekelerinin yanı sıra sonradan yanık sızlamaları olmadı. Bu bakımdan Sinoz Güneş Koruyucu Kreminin yaz kış farketmeden kullanılmasını tavsiye ediyorum. Ayrıca bir iki bayan arkadaşımın kullanmış olduğu bir ürün ve bu bayan arkadaşlarımda ciddi anlamda kaliteli ürün kullanma hastalığı var. Yani demek istediğim ürün ciddi anlamda iyi olmasaydı eğer, özellikle benim arkadaşlarım bu kremi tercih etmezdi.

Sinoz Güneş Koruyucu Krem bu bakımdan cildinizi korumak için birebir ürün olarak kutusundan çıkar ve cildinizi güven altına alır. Kremi kullandıktan sonra ne güneş lekesi nede başka bir yanık sorunuyla karşılaşma durumu ortadan tam anlamıyla kalkacaktır. Ayrıca cilt kuruluğu gibi elastik yapının bozulmasını da engellediğinden ilk günki doğan bebeğin cildine sahip olursunuz.

Çoğu hassa ciltler genelde ister yaz olsun ister kış olsun güneş altında durmaktan çok fazla korkar. Çünkü güneş ışınları ciddi anlamda hassas dişlerin düşmanı olarak gelir. İçeriğinde yer alan 50+ faktör koruyucuyla beraber güneşten kaynaklı lekeleri engeller ve cilt kuruluğunun tam anlamıyla önüne geçer. Bunların yanı sıra cildin nem ve yap oranını dengeleyerek sağlık ve duru bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Çok kolay emilen özel forumülüyle yanınızdan ayırmanıza gerek bile yok.  Gün içerisinde beli sıklıklarla sürmeniz yeterlidir.

Not: Güneşe çıkmadan 15 dk önce sürmeniz yeterli olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.