Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi

0 127

Cilt sorunları denilince hepimizde yer alan ve özellik yüz bölgesini saran sivilce, siyah nokta gibi birçok sıkıntı ortaya çıkmakta. Hatta bu sorunların yanı sıra elastik etkisi ve yağ dengemiz bile bozulunca cildimizde sanki bir ölü havası varmış gibi hissettiriyor. Elbette tüm bu sıkıntıları gidermek adına evde veya estetiksel yöntemlerle kurtulmak mümkün.

Ancak estetiksel yöntemler hem ağrılı hemde pahalı olduğundan bu yönteme yaklaşmanın oldukça zor ve zahmetli olduğu bir gerçek. Bu bakımdan cilt sorunları olan tüm kişilerin daha çok piyasada yer alan kremleri veya ilaçları tavsiye ettiklerini biliyoruz.

Bugün ise sizler için Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi inceledik. İlk olarak söylemem gerekirse bu kremi internette bazı forum sitelerinde kullananların ve yorumlarının üzerine aldım. Çünkü başta yapılan yorumlar bana sahte olarak geliyordu. Yinede sizler için alıp denemek istedim. Denemelerimin sonucunda 8-10 gün kadar kullandım ve siyah noktam vardı bir kaç tane bunların yok olduğu ve cildimde kuruluk vardı biraz bu kuruluğunda geçtiğini belirtelim. Ayrıca sanki bir botoks etkisi var gibi. Çünkü hafifte olsa kırışıklılıklarım vardı bunlarında geçtiğini fark ettim.

Bu bakımdan kullanmak isteyen arkadaşlar için yorumlarımı kısaca özetlersem eğer, cildinizdeki bütün sıkıntıları giderici etkisinin olduğunu gözlemledim. Her türlü sıkıntıya iyi geliyor. Özellikle sivilcelere bire bir diyebilirim.

Sinoz Mavi Anemon Çiçeği Kremi Faydaları

Cildinizde yer alan ince ve derin kırışıkların azalmasına katkı sağlar. Sivilce oluşumunu engelleyerek daha güzel bir görünüme sahip olmanızı destekler. Siyah noktaların düzenli kullanımda tamamen yok olmasını sağlar. Ayrıca cildinizin yağ ve nem dengesini ciddi anlamda düzenler. Bunun yanı sıra ciltteki elastik yapıyı ciddi anlamda geri getirir. Bunların yanı sıra 28 yaş sonrası başlayan kırışıklara bire bir olan bir üründür.

Ayrıca bütün dermatolojik testlerden tam anlamıyla başarıyla geçen yan etkisi olmayan bir ürün olduğunu belirtelim. Hem bayan hem erkeklerde kullanılabilir. Ergenlikte ki sivilcelere de iyi gelir. Kusursuz bir bakım sunan krem oldukça etkilidir.

Ayrıca Sinoz kreminde ana etken olan mavi anemon da KİTENİN bulunmaktadır. Bunun yanı sıra E vitamini ile desteklenen üründe hiçbir şekilde kimyasal bir madde yer almamaktadır.

Son olarak eklemek istediğim notları size belirteyim. Arkadaşlar kremi mutlaka düzenli kullanın bir ilaç değil ancak düzenli kullanımda ciddi anlamda işe yarıyor. Örnek verecek olursam bugün öğlen 2’de kullanmışsam eğer, yarın da aynı saatte kullanıyorum. Ayrıca cildiniz aşırı kötüyse krem emildikten sonra tekrar sürebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.