Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Slim N Lift Infused Zayıflama Korsesi Ten

0 229

Çoğu bayanın hayalidir güzel ve sıkı bir cilde sahip olmak. İşte bu noktada  İnfused Korse yardımınıza koşuyoruz. Ciddi anlamda ürün muhteşem bir ürün. Ürünü bizzat ben satın alıp hem kendimde hem de sizlere yardımcı olmak adına denemek istedim ve denedim. Yurt dışında tam anlamıyla popüler bir ürün olan  İnfused Korse ülkemize yeni giriş yapmış ve oldukça dikkat çekmişti. Bugün ki yazımızda ise  İnfused Korse hakkında bahsedeceğiz.

İnfused Korseyi aldıktan sonra tam 58-59 gün kadar kullandım. Bu süre zarfında almadan önce 10 kilo zayıflattığını söylemişlerdi ancak ben 7 kilo 450gr zayıflamışım. Almış olduğum ürün içerisinde hem korse hemde sprey yer alıyordu. Kalçamı toplayıp şekillendirmiş ve selülitlerimin azalmasına yardımcı olmuştu. Bunun yanı sıra sıkı ve esnek yapısıyla tam olarak vücudumu kavramış ve sarkmaların giderilmesine katkı sağlamıştı. Ayrıca  İnfused Korse alana beraberinde 2 adet  İnfused Spreyin hediye edildiği zamanda ben aldım. Sizde denk gelirsiniz umarım.

 

İnfused Korse Nasıl Kullanılır?

Temizlediğiniz ve kurulamış olduğunuz ciltdinize giyiniz. İlk olarak spreyden göbek, bel ve kalça ile basen bölgelerinizde bir kez püskürtün ve korseyi üstüne giyin. Tam olarak sonuç almak için diyet ve egzersizde uygularsanız çok daha faydalı sonuçlar alırsınız.

İnfused Korse Şikayetleri Var Mı?

İnfused Korse hakkında şuan bir şikayet veya olumsuz yorum görmedik. Belkide ülkemizde yeni olduğundandır. Ancak Avrupa’da oldukça iyi yorumlar görülmekte.

İnfused Korse Kullanıcı Yorumları

İnfused Korse hakkında sizlerde yorum yaparak görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.