Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Stres Çarkı – Hand Spinner

0 221

Son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelen stres çarkı kafaları karıştırmaya başladı. Kısa süre içerisinde tüm mağazalarda ve çoğu insanın elinde yer alan bu hand spinner artık ne işe yarar veya nasıl kullanılır sorusunu doğurdu. Bizlerde bugün stres çarkı hakkında hem incelememizi hem de sizlerin değerli yorumlarına yer vereceğiz.

Yurt dışı seyahatlerinde çok fazla kişinin elinde yer aldığından fark etmiş olabilirsiniz. Kısa süre içerisinde tüm dünyada bir popüler ürün olarak tanınan bu el oyalanma çarkı, arkadaş ve sevdiklerinizin elinde bile görmeniz mümkün. Birçok desen ve kesitleriyle kullanıcıların tercihine göre satın alınacak üründe yüksek kalitede rulman kullanılmıştır

Elinden Düşürene AŞK Olsun!

Hiçbir şekilde elinizden düşüremeyeceğiniz stres çarkı elde oyalanmanız için birebir ürün olarak geliyor. her çevrildiğinde çok daha iyi dönmeye başlar ve daha uzun süre dönüş sunan bu çark oldukça eğlenceli zamanalr geçirmenize neden olabilir.

İlk kullanım sırasında genelde 45 sn kadar dönme süresi sunan çark zaman içerisinde rulmanların ısınmasıyla 2.5 dakikaya kadar dönüş süresini çıkarabiliyor. Genelde 7sm çapında gelen çarklardan istediğinizi almak oldukça kolaydır.

Stres Çarkı Özellikleri Nedir?

Stres Çarkının üçlü modellerinde 4, ikili modellerinde ise 3 adet yüksek kalitede rulman kullanılarak üretildiğini ilk olarak belirtelim. Ayrıca Stres çarkı kesimi ise Pleksiglas’ın lazerle yüksek çözünürlük desteğiyle meydana gelmiştir. Rulmanların baskı ile çıkarılacaklarını ve kirlenmesi durumunda değişimi yapılacak şekilde üretilmiştir.
Değişim den önce mutlaka alkol veya kolonya içerisinde 15 dk kadar bekletilmesiyle yağ temizliği yapılmalıdır.Kullandığınız her an daha fazla dönüş süresi sunacaktır.

Stres Çarkı Bakımı Nasıl Yapılır?

Zaman içerisinde rulmanların arasına kir, toz ve birçok şeyin kaçmasından sonra dönüş süresi kısalacaktır. Bu durumlarda yapmanız gereken 3 durum bulunmaktadır.

İlk olarak çark çevrilmesi sağlanır ve rulmanlara üflenmesi gerekir.

Ardından rulman çıkarılır ve kolonya içerisinde 15 dakika kadar bekletilir.

Son olarak ise hiçbir şekilde kullanıma uygun olmaz ise, yeni rulmanlar takılır fakat takılmadan önce 15 dakika kolonya içerisinde bekletilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.