Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Teenly Gıdı Giderici Serum

Teenly Serum Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Satın Alabilirim?

0 45

Teenly Serum Nedir?

Teeenly Serum yüz çevresinde ve çene altında bulunan yağ hücrelerinin neden olduğu sarkmaları toparlayarak sıkılaşmasına yardım eden etkili bir serumdur. Yağ hücrelerinin parçalanarak emiliminin gerçekleşmesini ve sarkan bölgenin toparlanmasını sağlar. Teenly Serum içerisinde bulunan sentetik deoksikolik asit vücutta doğal olarak bulunan yüz ve vücutta bulunan deri yağlarına etki ederek, uygulanan bölgede sarkmalara neden olan yağ hücrelerinin yok olmasına ve sıkılaşarak toparlanmasına yardım eden moleküldür. Sentetik deoksikolik asit bileşenleri insan vücutta bulunan maddelerden oluştuğu için kullanım sırasında herhangi bir problem oluşturmaz. Yüz hatlarının keskinleşmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Özellikle çene altındaki yağ hücrelerini etkili bir şekilde yok olması için kullanılır. Yok olan hücreler yağ depolamayı gerçekleştiremediği için yağ hücrelerinin neden olduğu sarkmalar ortadan kalkar. Birçok kişi çene altında oluşan gıdı ve yanaklardaki sarkmalardan şikayet eder. Yüzde bulunan gıdı ve sarkmalar kişinin kilolu ve yaşlı görünmesine sebep olur.  Diyet ve egzersiz hareketleri ile zayıflayarak çene altındaki yağ hücrelerinden kurtulmaya çalışılır. Aynı zamanda yüz egzersizleri yapılarak da bu bölgelerin toparlanarak sıkılaşması ve yüzün keskin hatlara kavuşması hedeflenir. Fakat çoğu zaman bu uygulamalar sonuç vermeyerek çoğu kişinin çene altında bulunan sarmalardan ve yanak çevresinde bulunan sarkmalardan kurtulmak için bıçak altına yatarak estetik olmalarına neden olur.

Teenly Serum estetik olmadan çene altı yağ hücrelerini ve yanak çevresindeki sarkmaları tedavi ederek toparlanmalarını sağlar. Böylece estetik olmadan keskin yüz hatlarına sahip olunmasına ve daha genç bir görünüme kavuşulmasına yardımcı olur. Teenly Serum sarkmaya neden olan yağ hücrelerini yok ederek cildin yenilenmesini sağlar. Yenilenen cildi sıkılaştırır ve çene altında oluşan dolgunluk %88’e kadar azalarak yok olur. Böylelikle istenilen estetik görünüme kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlar. Teenly Serum sadece yüzde değil vücuttaki selülitlerinde yok olarak cildin sıkılaşmasına ve pürüzsüz bir şekilde görünmesine yardımcı olur. Selülit derinin üst tabakasında oluşan görüntü bozukluğudur. Teenly Serum bu bölgelerde kullanıldığında derinin sıkılaşmasını sağlayarak selülitlerin yok olmalarına yardımcı olur. Ayrıca Teenly Serum yaşlılığın neden olduğu sarkmalarda da oldukça etkilidir. Yaşlılığın sebep olduğu yüz ve vücutta bulunan deri sarkmalarına büyük oranda etki ederek cildin toparlanmasına ve sıkılaşmasına yardımcı olur.

Teenly Serum Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Çene altında oluşan sarkmalarda (yani gıdı) kullanılır,

Yanak ve çevresinde meydana gelen sarkmalarda kullanılır,

Göz kapaklarındaki sarkmalar için kullanılır,

 

Vücutta bulunan sarkmalarda kullanılarak selülitlerin yok edilmesi için de kullanılabilir.

Teenly Serum Nasıl Kullanılır?

Teenly Serum beş günde bir kullanılır. Her kullanımda bir ampul kullanılması gerekir. Kullanılmaya başlanıldığı andan itibaren etkisini göstererek, deride karıncalanma ile birlikte çekilme olduğu kullanan kişi tarafından hissedilir. Teenly Serum bir aylık tedavi süresi için kullanılır. Bir aylık tedavi sonunda altı ampul biterek tedavi sonuçlanmış olur. Bireysel sonuçlar kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Teenly Serum birçok kişi üzerinde test edilerek onaylanmıştır. Herhangi bilinen yan etkiye rastlanmamıştır. 18 yaş üstü içindir. 18 yaşın altında olan çocuklar kullanamaz.

Teenly Serum Tedavi Bitiminden Bir Müddet Sonra Gıdı Ve Sarkmalar Yeniden Oluşur Mu?

Teenly Serum çene altında oluşan yağ hücrelerinin parçalanarak yok olmasına yardımcı olurken yağ hücrelerinin sebep olduğu sarkmaları sıkılaştırarak tekrar oluşmalarına engel olur. Böylece hücreler yağ depolayamaz ve sarkmalar tekrar meydana gelmez. Tedavi sonrası istenilen estetik görünüme ulaşıldığında Teenly Serumu tekrar kullanmaya gerek kalmaz. Teenly Serum estetik olmadan çene altındaki yağ hücrelerini yok ederek tedavi edilmesini sağlayan en etkili yöntemdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.