Natural Doktor İle Sağlıklı Günler Sizi Bekler

Vitalizma Saç Spreyi

1 727

Bayan veya erkeklerin yapmış olduğu boya sonrası yıpranmalardan dolayı saç dökülmeleri başlar ve her geçen gün daha fazla sorunlara yol açar. Bu bakımdan hem bayanların hemde erkeklerin saç yıpranmaları ve diğer sorunlar için bazı bakım seçeneklerinden faydalanması şarttır.

Yıpranan saçlar için artık çözümler çok fazla geliştirilmiş durumda. Bu bakımdan saçlarınızın gün içerisinde veya mevsimler dökülmeleri normal olarak karşılanmış olsa bile fazla dökülen ve sorunlu saçlar için bir çok sebep vardır. Bu sorunlar ilk olarak uzman hekimler tarafından kontrol edilmeli ve eksikliklerin bir şekilde tedaviye yoluyla çözüme kavuşturulması beklenir.

Bu bakından bugün oldukça etkili olan bir ürünü inceleyeceğiz. Vitalizma Arise ve Rise saç spreyi ile saç bakımınızı yapabilir ve temiz saçlara kavuşabilirsiniz. Ürünü diğer ürünlerde olduğu gibi 14 gün boyunca kullanmayı tercih ettim. Tam olarak etkisi görmek isteyenlerin ise daha uzun bir süre kullanmasında fayda var.

Saç sorunlarıma gelecek olursak eğer, dökülme, kırık ve cansız bir saçlara sahiptim. Ürünü 2 hafta boyunca kullandıktan sonra dökülmelerimin her geçen gün azaldığını fark ettim. Şimdi ise tamamen dökülmelerin neredeyse durduğunu ve canlı bir saç yapımın olduğunu gözlemledim. Kırıklar içinde kuaförüm tarafımdan saçlarıma bazı işlemler uyguladım.

Özellikle biz bayanların boya sonrası yıpranmaları ve dökülmeleri böylelikle son buluyor. Vitalizma Arise ve Rise spreyinin içeriğinde hiçbir şekilde kimyasal bir ürün olmadığından yan etki sıkıntısı yok gibi. Spreyin uygulaması ise oldukça basit. Ürün bir yağdan oluşmakta.

Vitalizma Arise ve Rise Kullanımı

Vitalizma Arise ve Rise Spreyinin kullanımı için ilk önce temiz ve ıslak saçlarınza 10 dakika kadar Vitalizma Arise’yi eşit bir miktarda sıkın ve masaj yapın. 10 dakika kadar bekledikten sonra ise Rise ile saçlarınıza bakım yapın ve saçlarınızı tam 20 dakika kadar dinlendirin.

Vitalizma Arise ve Rise’yi kullanmadan önce saçınızda jöle,sprey gibi ürünlerin olmadığına dikkat ediniz.

Saç dökülmesi, saç yıpranması ve diğer sorunlarınızdan kaynaklanan saç uzamaması gibi tüm sorunlar birçok soruna dayanır. Bunun yanı sıra saçlarınızın uzaması için bazı yollar bulunurken, kişiler birçok yanlışta bulunur. Mutlaka saçlarınıza bakım yapmanız gerekirken, kimyasal ürünlerden uzak durmayı tercih ediniz.

Birçok kimyasal ürün saç bakımı yerine saçınıza zarar verebilir. Ancak Vitalizma Arise ve Rise tamamen doğal bir yağdır.

 

Vitalizma Arise ve Rise Kullanımından sonra saçlarınızın uzadığını ve eski canlılığına kavuştuğunu fark edeceksiniz. Saçlarınızın dökülmeleri azalacak ve eskiye göre çok daha sağlıklı bir saç yapısına sahip olacaksınız.

Tüm bunların yanı sıra ürünü sakın kendi şişesinden başka bir şişeye aktarmayınız. Çoğu kullanıcı almış olduğu ürünü başka bir kutuya veya plastik ambalaja döktüğünden yağ etkisini kaybeder ve işe yararlığı çok fazla azalır. Lütfen ürününüzü kendi ambalajı dışında başka bir kutu içerisine aktarmayınız.

Ürünü kullanan okuyucular yorum yaparak diğer okuyuculara yardımcı olabilirler…

1 yorum
  1. Neval diyor ki

    Ürünü yeni aldım iki kez kullandım sacim hala çok dökülüyor eskisiden daha çok hemde ve ürünü doğru kullanmama rağmen sadece saç sunmüyor hiç memnun değilim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.